Дослідження Прелокс / Prelox®

Що таке Прелокс® / Prelox®?

Прелокс® / Prelox® – це комбінація L-Аргініну та Пікногенолу® / Pycnogenol®.
Разом вони збільшують виробництво оксиду азоту, стимулюють циркуляцію
та рух крові и захищають судини від пошкоджень, що можуть статися в наслідок старіння.

Ця комбінація допомагає покращити потік крові по судинам та підвищує відповідь судин.
А це, в свою чергу, допомагає досягти та підтримувати гарну ерекцію.

Амінокислота L-аргінін необхідна для прискорення потоку крові

Основнім чинником, що допомагає відкрити закупорену артерію є оксид азоту. Оксид азоту генерується з L-аргініну і в поєднанні з цією амінокислотою розслаблює артерії, допомагаючи їм пропускати більший потік крові.

Пікногенол® / Pycnogenol® працює шляхом прискорення клітинного механізму, що приймає участь в перетворенні L-аргініну в оксид азоту. 

Прелокс® / Prelox® постачає L-аргінін як початковий матеріал в комбінації з Пікногенолом® / Pycnogenol® для прискореного перетворення амінокислоти в оксид азоту. Ця синергічна дія є основою для постачання більшої кількість крові по судинам, що необхідно для більш здорової ерекції.

Прелокс® / Prelox® -
унікальна синергічна комбінація

Основний компонент Прелоксу® – Пікногенол® прискорює виробництво оксиду азоту, в той час, як іншій компонент L-аргінін забезпечує достатню кількість початкового матеріалу. Синергічна активність обох компонентів в Прелоксі® запатентована.

Перші клінічні дослідження 40 чоловіків з порушенням ерекції показали, що прийом лише L-аргініну впродовж одного місяця має ефект, але лише у п’яти відсотків чоловіків. Наступного місяця всі чоловіки приймали Пікногенол® додатково до L-аргініну і 80% чоловіків відновили еректильну функцію.

В клінічному дослідженні, що проводив доктор Стівен Лемм в Нью- Йорку у 81% чоловіків, яким давали Прелокс® протягом 6 тижнів відзначалося покращення еректильної функції. 78% чоловіків підтвердили ефективність Прелоксу.

Прелокс® / Prelox® допомагає покращити сексуальне задоволення та сексуальну витривалість

Дослідження, в якому всі пацієнти анонімно отримують активне лікування, а потім плацебо, і навпаки до самого завершення є золотим стандартом в клінічних дослідженнях. 

П’ятдесят чоловіків, у яких відзначалися помірні проблеми з ерекцією, спричинені нездоровим способом життя (надмірна вага, помірна гіпертензія), отримували Прелокс® або плацебо згідно дослідження. Чоловіків розподілили у групи А та В. 

Протягом першого місяця група В отримувала Прелокс®, в той час як група А отримувала схожі пусті таблетки. Потім обидві групи припинили прийом таблеток на один місяць (період вимивання), а потім змінили на протилежний режим.

Відзначалося, що у групи чоловіків, які приймали Прелокс® впродовж місяця значно зростала якість ерекції, а коли вони припиняли режим прийому на місяць, то цей ефект значно знижувався. Дослідження показало збільшення витривалості та сексуального задоволення у чоловіків, які приймали Прелокс®. Чоловіки повідомили головному лікарю Romil Stanislavov MD, якій проводив дослідження, що їм було простіше ініціювати та підтримувати ерекцію.

Чому Прелокс® / Prelox® допомагає при тривалому використанні?

В дослідженнях, що проводилися на початковому періоді протягом пів року, прийняло участь110 чоловіків з середнім ступенем еректильної дисфункції.

Ці дослідження демонструють, що при використанні Прелоксу® не відбувається ефекту звикання та з часом ефект не зникає, а навпаки, при подальшому використанні впродовж шести місяців продовжує збільшуватись.

Після цього періоду еректильна функція була навіть краща, ніж після трьох місяців прийому. Ці дослідження показали, що при використанні Прелоксу® покращилося сексуальне бажання, а також збільшилося сексуальне задоволення.

Посилання

 • Prelox® for improvement of Erectile Quality, Lamm S.,
  European Endocrinology 1: 70–74, 2009
 • Improvement of erectile function with Prelox: a randomized, double-blind, placebo-controlled, crossover trial.
 • Stanislavov R, Nikolova V, Rohdewald P.
  International Journal of Impotence Research 20: 173-180, 2008
 • Prelox® for improvement of erectile function: A review
  Lamm S, Schönlau F, Rohdewald P.
  European Bulletin of Drug Research, 11: 29-37, 2003
stamp2

Допомагає чоловікам налагодити здорове статеве життя природним шляхом​