Стиль Життя

Cпосіб жіття як основний показник здоров’я

Сексуальна активність – це барометр чоловічого здоров’я. Здорове харчування, відпочинок, фізичні вправи та керування стресом – це фактори, що визначають здоров’я або хворобу більшості чоловіків. Організм людини – це складний механізм. Кровообіг є однією з найважливіших функцій. Кров постачає кисень та поживні речовини до м’язів та органів. Здорова циркуляція крові є дуже важлива для еректильної функції та її якості. На нашу кардиоваскулярну систему, і взагалі на здоров’я, впливає багато чинників. Серед них: збалансована дієта та фізичні вправи сприяють підтримці гарного сексуального здоров’я.

Прелокс® / Prelox®

Прелокс® природним шляхом сприяє покращенню ерекції у чоловіків, що відзначають ії зниження. Комбінація здорового способу життя та прийом натурального комплексу Прелокс® допомагає досягти повноцінного здорового статевого життя, відновити сексуальну активність та впевненість і досягти насолоди та задоволення.

Icon - Prelox Brochure

Харчування

Збалансована дієта дуже важлива для здорового самопочуття в цілому. Для збалансованої дієти Світова організація охорони здоров’я (СООТ) рекомендує збільшити вживання фруктів, овочів, цільнозернових продуктів, горіхів та зменшити споживання жирів та сахару.

Коли ви вживаєте правильну їжу, вона не тільки забезпечує організм правильним видом енергії, що допомагає рухатись цілій день, а також, допомагає організму правильно функціонувати. Доктор Стівен Лемм (Dr. Steven Lamm), експерт з сексуального здоров’я та автор книги «Фактор Твердості», щиро впевнений, що наша дієта сильно пов’язана з якістю ерекції та може суттєво на неї впливати.

Icon - Orange

Фізичні вправи

Фізичні вправи не тільки мають користь для талії та розумового здоров’я, але й є важливим кроком до сприйняття того, що ваше сексуальне здоров’я є на найвищому рівні. Коли ви займаєтесь спортом ваша судинна система напружено працює, прокачуючи кров, та постачає кисень до м’язів, покращуючи витривалість, гнучкість та силу. Оксид азоту (NO) покращує циркуляцію крові і відіграє важливу роль у реакції судин на фізичні вправи. 

Еректильна функція також пов’язана з васкулярною системою. Оксид азоту дуже важливий для регуляції кровообігу в області геніталій. З віком реакція судин на оксид азоту, що виробляється організмом людини, зменшується. Підтримуючи тіло у гарній формі регулярними фізичними вправами можна покращити сексуальний потяг, задоволення та пристрасть.

Icon - Body
prof

Д-р Стівен Лемм каже:

“Прелокса® – це щоденна дієтична добавка, що покращує загальне сексуальне самопочуття та на початковому етапі покращує ерекцію. Продукт допомагає розширювати судини та відновлювати нормальну функцію оксиду азоту. Це допомагає чоловікам насолоджуватись більш повним сексуальним життям, включаючи спонтанну та більш витривалу ерекцію.”

Фактор Твердості

Стівен Лемм, MD –  професор Медицини Університету Нью-Йорку, видатний практикуючий лікар. Автор бестселера “The Hardness Factor”, провів багато різноманітних клінічних досліджень. Одне з досліджень присвячено використанню Прелоксу при еректильній дисфункції що підтвердило його ефективність.

book1
stamp2

Допомагає чоловікам налагодити здорове статеве життя природним шляхом​