Що таке Lady Prelox®?
Lady Prelox® – це природна дієтична добавка для жінок, розроблена для відновлення та покращення сексуальної функції. Мова йде і про збудження та відчуття бажання, і про відповідну природну лубрикацію, і про прилив крові до області геніталій, і про насолоду та здатність оргазмувати. Жінка стає більш чуттєвою та пристрасною.

Натуральні компоненти LADY PRELOX підвищать лібідо, додадуть яскравості у сексуальне життя, забезпечать сексуальне здоров’я, комфорт та задоволення в парі, а на додачу ще й сприятимуть збереженню молодості.

В результаті багаторічних наукових досліджень було створено запатентовану формулу ЛЕДІ ПРЕЛОКС / LADY PRELOX, яка становить комбінацію преміальних природних складових, що у поєднанні зміцнюють нервову систему, покращують кровопостачання та позитивно впливають на загальний стан організму. 

Найголовніша перевага – активний вплив на вироблення в організмі оксиду азоту. А це в свою чергу стимулює постачання крові до судин та збільшує сексуальне бажання та задоволення, безпосередньо впливаючи не тільки на збудження, а й на здатність отримувати чисельні та яскраві оргазми.

Для чого використовують Lady Prelox?
Леді Прелокс використовують для покращення жіночого сексуального здоров’я.

Він допомагає:

  • налагодити кровообіг
  • підвищити лібідо
  • збільшити природну лубрикацію під час збудження
  • отримувати задоволення під час сексу
  • досягати яскравих оргазмів
  • уникнути застою крові в органах малого тазу 

Крім цього харчова добавка має корисний вплив на ряд функцій в організмі:

  • сприяє підтримці функціонування нервової системи та покращенню мікроциркуляції в ділянках ерогенних зон
  • налагоджує кровопостачання в статевих органах, що підвищує засвоєння кисню та поживних речовин у цій зоні
  • природно зміцнює гратифікацію (позитивну реакцію на будь-який сексуальний стимул), сексуальне бажання, збудження, лубрикацію та яскравість досягнення оргазму
  • налагоджує кровопостачання в статевих органах, що підвищує засвоєння кисню та поживних речовин у цій зоніЯкі речовини містяться у Lady Prelox®?
Lady Prelox® є на 100% натуральним препаратом, що містить чотири основнідіючі речовини: Пікногенол®/Pycnogenol® (витяжка з кори французької приморської сосни), Росвіта®/Rosvita® (екстракт шипшини) та амінокислоти L-Аргінін та L-Цитрулін природного походження.


Як працює Lady Prelox®?
Згідно клінічних досліджень діючі речовини препарату Lady Prelox® сприяють підтримці функціонування нервової системи, а також покращенню мікроциркуляції в ділянках ерогенних зон першого порядку. Пікногенол®/Pycnogenol®, при взаємодії з протеїновими складовими L-Аргініну та L-Цитруліну, природним шляхом сприяє покращенню кровопостачання в статевих органах, що підвищує засвоєння кисню та поживних речовин у цій зоні.


Як приймати Lady Prelox®?
Приймайте 2 таблетки 1 раз на добу, бажано під час їжі, якщо ваш лікар не призначив інший режим дозування. Завжди дотримуйтесь вказівок, зазначених на упаковці товару та не перевищуйте рекомендовану добову дозу. 


Чи підтверджено, що Lady Prelox® корисний для здоров’я?
Так, препарат Lady Prelox® був створений на основі результатів багаторічних наукових спостережень, а ефективність та безпека препарату відображена в трьох клінічних дослідженнях. Доведено, що Lady Prelox® природно покращує гратифікацію (позитивну реакцію на будь-який сексуальний стимул), сексуальне бажання, збудження, лубрикацію та яскравість досягнення оргазму. Також клінічно доведено, що Lady Prelox® сприяє покращенню сексуального здоров’я жінок будь-якого віку та допомагає досягти гармонії в стосунках з партнером.